bryCEPTE Nedir? tıkla indir

bryCEPTE; BRY Gelişim ve EIS Soru Bankalarında yer alan soruların çözümüne istediğiniz her an ulaşabileceğiniz bir uygulamadır; daha geniş bir tanımla “doğru bilgiye ulaşma, bilgiyi doğrudan alma, öğrenilenleri tekrarlama, öğrenilen bilginin kontrolünü sağlama, zamandan kazanma, özel öğretmenle çalışma” dır.


Geleceğimiz olan öğrencilerimizin daima yanında olan sizlerin bu süreçte ki en büyük eğitim materyali yayınlardır. Bilgiyolu Ders Anlatım Föyleri (DAF) ve eis yayınları ile farklı seviyelerde hazırlanmış Soru Bankaları (Temel-Orta-İleri Düzey) sizlerin bu konudaki en büyük destekçiniz olarak hazırlanmıştır. Derste anlatılması gereken konuların Talim ve Terbiye Kurulu'nun hazırladığı müfredata uygun olarak işlenmesi ve bir bütünün ayrılmaz parçaları şeklinde üst üste konularak sağlam bir yapının ortaya çıkması en büyük amacımızdır. Bu nedenle ürünlerimiz uzman eğitimci kadromuzun titizlikle yürütülen çalışmaları sonucunda geliştirilerek siz değerli öğrencilerimizin hizmetine sunulmuştur. Amacımız; konuların DAF'lar üzerinden, zamanı en etkin şekilde kullanarak işlendikten sonra soru bankaları ile ödevlendirme yapılması ve öğrencinin takip edilmesidir.

50.000 Sorunun Videolu Çözümü Elinizinde Altında!

Her soru için, ayrı çözüm videosu hazırlanmıştır. Test ve soru numarası verilerek istenilen sorunun çözümüne ulaşılabilir.